Lefkoşa

Lefkoşa, kendine özgü birçok özelliğiyle geçmişe büyüleyici bir bakış sunuyor. Şehrin en tanınmış özelliği, yaklaşık 4,5 km uzunluğundaki Venedik Duvarı’dır. Bu duvar, 16. yüzyılda inşa edilmiş olup hala mükemmel durumda. Duvarlar, Eski Şehir’i çevreleyerek adeta bir zaman kapsülü gibi içindekileri koruyor. Yıllar içinde çok az değişikliğe uğramış olan Eski Şehir’in dar ve dolambaçlı sokaklarında gezinmek, sakin ve rahatlatıcı bir atmosfere ve büyüleyici mimari hazinelere tanıklık etmenizi sağlar.

Osmanlılar tarafından 1572 yılında inşa edilen ve bugün zanaatkar dükkanları ve kafelerle dolu güzel bir avlu olarak kullanılan Büyük Han, şehrin tarihini yansıtan önemli bir yapıdır. Selimiye Camii’nden Gotik mimarisine sahip Büyük Hamam’a kadar birçok tarihi mekânı keşfetmek mümkün. Bu tarihi eşsiz şehir, keşfedilecek ve deneyimlenecek birçok özelliğiyle sizi büyüleyecek.

Lefkoşa’da Tatil

Açıklama

Lefkoşa’da Gezilecek Yerler

Açıklama

Lefkoşa Transfer

Lefkoşa Transfer

Lefkoşa Transfer Firmaları

Lefkoşa Transfer Firmaları

Lefkoşa Transfer Fiyatları

Lefkoşa Transfer Fiyatları

Lefkoşa Taksi

Lefkoşa Taksi Hizmetimizle şehir merkezine Ercan Havalimanı’ndan ulaşmak istediğinizde, taksi bulma konusundaki endişelerinizi unutun! Tatilinize stressiz bir başlangıç yapmak için Noa Transfer üzerinden Lefkoşa Transfer rezervasyonu yapabilirsiniz. Size en iyi Kıbrıs taksi deneyimini sunmak için buradayız. Önceden rezervasyon yaparak, beklenmedik durumlarla uğraşmadan konforlu bir yolculuk geçirebilirsiniz. Ayrıca, transferinizi kişisel tercihlerinize uygun birçok ek özellikle özelleştirebilirsiniz. Tatilinizin keyfini çıkarın, gerisini bize bırakın!

Lefkoşa Taksi Durakları

Lefkoşa Taksi Durakları

Lefkoşa Taksi Fiyatları

Lefkoşa Taksi Fiyatlar

Lefkoşa Otelleri

Lefkoşa Otelleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikkatinizi Çekebilir