İskele

İskele bilinen eski adıyla Trikomo, efsaneye göre Tanrıça Afrodit’in ilk meyveyi getirdiği bir yerleşim yeri olarak bilinir. Bu bölgede, 12. yüzyılda inşa edilen ve müze olarak kullanılan Panayia Theotokos ile 15. yüzyılda dikilen küçük haç şeklindeki Ayios Iakovos (St. James) kiliseleri, ilçenin tarihi zenginliğini yansıtan önemli yapılar arasında yer alır.

Kuzeye doğru gidildikçe, Bafra’nın kumlu kıyıları ve berrak mavi suları, turistleri cezbetmektedir. Eski bir köy olan Bafra, yüksek kaliteli otellerin inşasıyla önemli bir turistik destinasyon haline gelmiştir. Gazimağusa’dan Karpaz Yarımadası’na doğru yapılan yolculuk sırasında, deniz havasının keyfini çıkarmak için mola vermek kesinlikle önerilir.

Bu yol üzerindeki Boğaz bölgesinde bulunan limandaki muhteşem balık restoranlarıyla dikkat çeker ve misafirlerine zevkli bir deneyim sunar.

İskele’de Tatil

Açıklama

İskele’de Gezilecek Yerler

Açıklama

İskele Transfer

İskele Transfer

İskele Transfer Firmaları

İskele Transfer Firmaları

İskele Transfer Fiyatları

İskele Transfer Fiyatları

İskele Taksi

İskele Taksi Hizmetimizle Ercan Havalimanı’ndan İskele’ye rahat ve stressiz bir şekilde ulaşmak istiyorsanız, Noa Transfer’in Kıbrıs Taksi Hizmeti tam size göre! Şimdi rezervasyon yaparak taksi bulma endişelerinizi bir kenara bırakabilir ve tatilinize sorunsuz bir başlangıç yapabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptığınızda, beklenmedik durumlarla uğraşmak zorunda kalmadan konforlu bir yolculuk sizi bekliyor olacak. Ayrıca, transferinizi kişisel tercihlerinize uygun hale getirmek için birçok ek özellikten seçim yapabilirsiniz. Tatilinizin keyfini çıkarın, gerisini Noa Transfer’e bırakın!

İskele Taksi Durakları

İskele Taksi Durakları

İskele Taksi Fiyatları

İskele Taksi Fiyatlar

İskele Otelleri

İskele Otelleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikkatinizi Çekebilir